Deviant Login Shop  Join deviantART for FREE Take the Tour
×Details

Submitted on
January 8, 2013
Image Size
567 KB
Resolution
1156×1611
Link
Thumb
Embed

Stats

Views
81
Favourites
9 (who?)
Comments
10
Downloads
2
×
Mord by Shakti-chan Mord by Shakti-chan
Mord (eng. Murder) accompanied Ares, greek god of war, in battle.

w sumie też jakoś szybko poszło :) i znowu zdjęłam postaci kaptur... nie jestem też pewna czy tak ma wyglądać... no ale tego nie wiem niemal przy każdej ^^; hehe, no to chyba mam całość jeśli chodzi o towarzyszy Aresa :)

background music: System of a Down :meow:
Add a Comment:
 
:iconstivi-chan:
Sam pomysł jak zwykle genialny. postać- czuć, że jest żywa, prawdziwa, ma charakter, wnętrze! tego zadroszcze tobie! Że potrafisz nadac postaci życie... Doskonale rysujesz broń! Magiczne! Moim zdaniem praca bardzo dobra, tylko zabrakło mi troche światła. np: twarz jest ciemna i nie bardzo widac ją na tle ubrania. ( chyba że to wina skanera, to przepraszam!)
Reply
:iconshakti-chan:
Shakti-chan Jan 12, 2013  Hobbyist Traditional Artist
dziękuję Ci bardzo :hug: nie wiem od czego to zależy... chyba po prostu najpierw buduję sobie całą postać, jej osobowość, zachowanie, historię w umyśle, aż staje się naturalna a potem usiłuję to przenieść na papier ^^;
nie, to nie skaner, tym razem mea culpa ^^; trochę o to mi chodziło, Mord trzyma się mroku, ma w sobie nieco ze skrytobójcy/ninja :)
Reply
:iconstivi-chan:
Ale mimo wszystko zabraklo mi trochę światła, postać bylaby wyraźniejsza. Albo można było zastosować ostry światłocień, bez gładkich przejść światła. Ale to tylko moja dygresja, a praca i tak ma swój urok^^
Reply
:iconwosiu1989:
Wosiu1989 Jan 8, 2013   Traditional Artist
A mi się kojarzy z Ninja Gaiden trochę :) Albo Tenchu :aww: Czyli ogólnie pojętym tematem ninja, lol :D Fajnie wyszedł :) W sumie to też dosyć oryginalnie, Mord to mord, kojarzy się w pierwszej chwili z jakimś siepaczem a nie skrytobójcą :) Więc znowu ciekawa koncepcja jak dla mnie :thumbsup: A mi się podoba tak jak jest, bez kapturka ;) No ale zobaczę jak Ci to wyjdzie w kolejnych pracach ;) W każdym razie jest dobrze ;) No i świetnie że masz już całą ekipę :aww:
Reply
:iconshakti-chan:
Shakti-chan Jan 8, 2013  Hobbyist Traditional Artist
no przecież mówiłam, że ninja asasyn z niego będzie ;] no dobrze, a jeśli skrytobójca zachowuje się jak siepacz? ;] w końcu to wojna :D dziękuję ^^ w sumie miałam dziwny przebłysk, żeby zrobić całość, no ale nie miałam Morda, więc stwierdziłam, że chyba wypadało na niego chwilę poświęcić :)
Reply
:iconkindziaa:
kindziaa Jan 8, 2013  Hobbyist Traditional Artist
Bwhahha przepraszam bardzo cię przepraszam, ale jak przeczytałam Mord to od razu miałam na myśli tego uroczego chomiko-podobnego podwładnego króla Juliana xDDD ahh ta wyobraźnia xDD
Wracając do twojego szkicu... Widzę tajemniczość, widzę dwa kształtne sztyleciki, a do tego maska na twarzy i Kingg szczęśliwy, bo to całkowicie jego ulubione klimaty w twoich pracach (pomijając obłędny grimmjowowy uśmieszek xDD) Wyczuwam, że postać będzie osadzona w mrocznej scenerii hmm?
Dla mnie świetne! Podziwiam szybkość z jaką tworzysz prace! Czego ci też gratuluję i niech cię ta dobra wena nie opuszcza, bo z pracy na pracę ubóstwiam cie coraz bardziej!
Reply
:iconshakti-chan:
Shakti-chan Jan 8, 2013  Hobbyist Traditional Artist
:D a w sumie :D gdyby Mort był taki jak Mord... uuu :D
dziękuję ślicznie ^^ nom raczej trochę tak, w sumie podobnie jak Złość (Anger) z którejś poprzedniej pracy, pola bitwy itp ;) w końcu to Mord :meow: i będzie mordował :mwahaha:
W sumie ta to szybko poszła faktycznie :) dobra muza i leci xD
Reply
:iconkindziaa:
kindziaa Jan 8, 2013  Hobbyist Traditional Artist
mi nawet muza nie pomaga ^^ niestety...
Reply
:iconshakti-chan:
Shakti-chan Jan 14, 2013  Hobbyist Traditional Artist
muza czy Muza? ;)
Reply
:iconkindziaa:
kindziaa Jan 14, 2013  Hobbyist Traditional Artist
muza raczej bo mnie Muzy nie natychają że tak powiem xDD
Reply
Add a Comment: