Shop Mobile More Submit  Join Login
Mord by Shakti-chan Mord by Shakti-chan
Mord (eng. Murder) accompanied Ares, greek god of war, in battle.

w sumie też jakoś szybko poszło :) i znowu zdjęłam postaci kaptur... nie jestem też pewna czy tak ma wyglądać... no ale tego nie wiem niemal przy każdej ^^; hehe, no to chyba mam całość jeśli chodzi o towarzyszy Aresa :)

background music: System of a Down :meow:
Add a Comment:
 
:iconstivi-chan:
Stivi-chan Featured By Owner Jan 10, 2013
Sam pomysł jak zwykle genialny. postać- czuć, że jest żywa, prawdziwa, ma charakter, wnętrze! tego zadroszcze tobie! Że potrafisz nadac postaci życie... Doskonale rysujesz broń! Magiczne! Moim zdaniem praca bardzo dobra, tylko zabrakło mi troche światła. np: twarz jest ciemna i nie bardzo widac ją na tle ubrania. ( chyba że to wina skanera, to przepraszam!)
Reply
:iconshakti-chan:
Shakti-chan Featured By Owner Jan 12, 2013  Hobbyist Traditional Artist
dziękuję Ci bardzo :hug: nie wiem od czego to zależy... chyba po prostu najpierw buduję sobie całą postać, jej osobowość, zachowanie, historię w umyśle, aż staje się naturalna a potem usiłuję to przenieść na papier ^^;
nie, to nie skaner, tym razem mea culpa ^^; trochę o to mi chodziło, Mord trzyma się mroku, ma w sobie nieco ze skrytobójcy/ninja :)
Reply
:iconstivi-chan:
Stivi-chan Featured By Owner Jan 13, 2013
Ale mimo wszystko zabraklo mi trochę światła, postać bylaby wyraźniejsza. Albo można było zastosować ostry światłocień, bez gładkich przejść światła. Ale to tylko moja dygresja, a praca i tak ma swój urok^^
Reply
:iconwosiu1989:
Wosiu1989 Featured By Owner Jan 8, 2013   Traditional Artist
A mi się kojarzy z Ninja Gaiden trochę :) Albo Tenchu :aww: Czyli ogólnie pojętym tematem ninja, lol :D Fajnie wyszedł :) W sumie to też dosyć oryginalnie, Mord to mord, kojarzy się w pierwszej chwili z jakimś siepaczem a nie skrytobójcą :) Więc znowu ciekawa koncepcja jak dla mnie :thumbsup: A mi się podoba tak jak jest, bez kapturka ;) No ale zobaczę jak Ci to wyjdzie w kolejnych pracach ;) W każdym razie jest dobrze ;) No i świetnie że masz już całą ekipę :aww:
Reply
:iconshakti-chan:
Shakti-chan Featured By Owner Jan 8, 2013  Hobbyist Traditional Artist
no przecież mówiłam, że ninja asasyn z niego będzie ;] no dobrze, a jeśli skrytobójca zachowuje się jak siepacz? ;] w końcu to wojna :D dziękuję ^^ w sumie miałam dziwny przebłysk, żeby zrobić całość, no ale nie miałam Morda, więc stwierdziłam, że chyba wypadało na niego chwilę poświęcić :)
Reply
:iconmaskedkingg:
MaskedKingg Featured By Owner Jan 8, 2013  Hobbyist Traditional Artist
Bwhahha przepraszam bardzo cię przepraszam, ale jak przeczytałam Mord to od razu miałam na myśli tego uroczego chomiko-podobnego podwładnego króla Juliana xDDD ahh ta wyobraźnia xDD
Wracając do twojego szkicu... Widzę tajemniczość, widzę dwa kształtne sztyleciki, a do tego maska na twarzy i Kingg szczęśliwy, bo to całkowicie jego ulubione klimaty w twoich pracach (pomijając obłędny grimmjowowy uśmieszek xDD) Wyczuwam, że postać będzie osadzona w mrocznej scenerii hmm?
Dla mnie świetne! Podziwiam szybkość z jaką tworzysz prace! Czego ci też gratuluję i niech cię ta dobra wena nie opuszcza, bo z pracy na pracę ubóstwiam cie coraz bardziej!
Reply
:iconshakti-chan:
Shakti-chan Featured By Owner Jan 8, 2013  Hobbyist Traditional Artist
:D a w sumie :D gdyby Mort był taki jak Mord... uuu :D
dziękuję ślicznie ^^ nom raczej trochę tak, w sumie podobnie jak Złość (Anger) z którejś poprzedniej pracy, pola bitwy itp ;) w końcu to Mord :meow: i będzie mordował :mwahaha:
W sumie ta to szybko poszła faktycznie :) dobra muza i leci xD
Reply
:iconmaskedkingg:
MaskedKingg Featured By Owner Jan 8, 2013  Hobbyist Traditional Artist
mi nawet muza nie pomaga ^^ niestety...
Reply
:iconshakti-chan:
Shakti-chan Featured By Owner Jan 14, 2013  Hobbyist Traditional Artist
muza czy Muza? ;)
Reply
:iconmaskedkingg:
MaskedKingg Featured By Owner Jan 14, 2013  Hobbyist Traditional Artist
muza raczej bo mnie Muzy nie natychają że tak powiem xDD
Reply
Add a Comment:
 
×
Details

Submitted on
January 8, 2013
Image Size
567 KB
Resolution
1156×1611
Link
Thumb
Embed

Stats

Views
204
Favourites
9 (who?)
Comments
10
Downloads
2
×